Новини

У Києві відбулося відкрите тренування збірної України «Ігор Нескорених»

У Києві відбулося відкрите тренування збірної України «Ігор Нескорених»

У столиці стартував другий тренувальний табір збірної України «Ігор Нескорених- 2018». В жовтні цього року міжнародні змагання відбудуться в австрійському Сіднеї. Тож нині на базі водно-веслувальних видів спорту ЦСК ЗС триває тренування збірної України, де спортсмени підвищують рівень своєї фізичної готовності.
14 серпня на базі  Центрального спортивного клубу Збройних Сил України на Трухановому острові відбулося відкрите тренування збірної України.
Гості та партнери, які завітали до національної збірної мали можливість разом з Нескореними спробувати себе у різних видах спорту. Постріляти з луку з учасниками збірної- Майєю Москвич та Андрієм Усачем, спробувати свої сили у веслуванні на тренажерах із Олександром Білобоковим, чи взяти майстер-клас з велоспорту в Олександра Зозуляка.

  • Ми запросили партнерів та членів робочої групи позайматися з учасниками та поспілкуватися з ними. Створили дружню атмосферу, щоб кожен зі спортсменів розумів, на скільки люди щиро вірять в їх перемогу, — зазначила координатор проекту «Ігри Нескорених» в Україні Оксана Горбач.

Крім того, що під час тренувального табору організатори проекту передбачили для українських спортсменів урокиз вивчення англійської мови та інші корисні тренінги.

  • Україна вболіватиме за своїх учасників змагань вже другий рік поспіль. Тож українцям цікаво дізнатись, як проходять тренування національної збірної. Наш демократичний підхід до такого заходу несе в собі основну мету – спілкування представників ЗМІ з учасниками, знайомство з партнерами у дружній і спортивній атмосфері, – говорить начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов. Офіцер зазначив, що спортсмени під час тренувального табору проживають в комфортабельних номерах на базі водно-веслувальних видів спорту ЦСК ЗС України і забезпечені доброю матеріально-спортивною базою.

Кожен учасник збірної України відчуває велику відповідальність за представлення держави і своїх побратимів на «Іграх Нескорених».  Мета у кожного одна – Перемога!

 

 

Powered by Ajaxy