Новини

У Міністерстві оборони вшанували державних службовців

У Міністерстві оборони вшанували державних службовців

Сьогодні, 23 червня в оборонному відомстві відбулись урочисті заходи з нагоди з нагоди професійного свята – Дня державної служби. Цей рік – особливий, адже в Україні відзначається 100-річчя запровадження державної служби, започаткованої в добу національно-визвольного руху 1917 – 1921 років.
Вітаючи працівників Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зазначив, що державні службовці – це професійні, мотивовані і патріотично налаштовані люди, а їхня сумлінна праця та високий професіоналізм роблять вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України.
Також до присутніх звернувся Голова Національного агенства України з питань Державної служби Костянтин Ващенко. Він зауважив, що оборонне відомство є одним із лідерів серед усіх міністерств у запровадженні та реформуванні державної служби, а працівники і державні службовці Збройних Сил України відіграють визначну роль в забезпеченні життєдіяльності українського війська.
Кращих державних службовців нагороджено відзнаками Кабінету Міністрів України, відомчими нагородами, грошовими преміями та присвоєно ранги державного службовця.
Слід зазначити, що сьогодні близько півтисячі державних службовців і працівників військового відомства є учасниками бойових дій, в тому числі 370 – учасниками Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Також 55 державних службовців відзначені державними нагородами та понад 850 – відомчими відзнаками.

Powered by Ajaxy