Новини

У Великій залі Генерального штабу Збройних Сил України відбулася церемонія передачі повноважень Міністра оборони України

У Великій залі Генерального штабу Збройних Сил України відбулася церемонія передачі повноважень Міністра оборони України

Участь у заході взяли виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль, його попередник на посаді керівника оборонного відомства адмірал Ігор Тенюх, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Куцин, військовослужбовці та працівники апарату Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

– Адмірал Ігор Тенюх очолив Міністерство оборони України в час, коли в непростих  умовах потрібно було приймати виважені рішення. Йому вдалося не допустити ескалації конфлікту в Криму, а також провести необхідні заходи з метою підвищення бойової готовності військових частин Збройних Сил України. Зокрема, вивести окремі частини прикриття на ділянку державного кордону і не допустити повномасштабної агресії з боку Росії на континентальну Україну, – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль. Глава оборонного відомства подякував адміралу Ігорю Тенюху за проведену роботу, толерантність, мужність на відповідальному посту.

koval01

До слів подяки адміралу Ігорю Тенюху долучився й начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Куцин.

Вячеслав Петровський

Powered by Ajaxy