Новини

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації урочисто зустріли військовослужбовців-учасників АТО

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації урочисто зустріли військовослужбовців-учасників АТО

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся ритуал зустрічі групи військовослужбовців служби за контрактом, які упродовж дев’яти місяців виконували бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Урочистості пройшли біля монументу загиблим випускникам інституту в АТО, який відкрили у 2016 році в День Захисника України. З привітальним словом до прибулих з району бойових дій звернувся тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту полковник Андрій Чекан. Він подякував підлеглим за професійність, старанність, сумлінне виконання службових обов’язків та вручив почесні грамоти.
— Захищаючи Україну від ворога, військовослужбовці нашого навчального закладу завжди проявляли патріотизм, мужність та відданість військовому обов’язку. За успішно виконані завдання на Сході України 223 наші випускники відзначені державними нагородами, а 14 вихованців закладу – посмертно. Серед них — Герой України генерал-майор Максим Шаповал, — зазначив полковник Андрій Чекан.
Також перед військовослужбовцями виступили курсанти інституту з патріотичними пісенними композиціями.

 

 

 

 

 

 

Powered by Ajaxy