Новини

Україна-Абхазія – знайди 5 відмінностей

Україна-Абхазія – знайди 5 відмінностей

Кремль веде антиукраїнську війну за абхазьким сценарієм. Стверджую, як свідок подій. Все це, я побачив на власні очі, перебуваючи військовим спостерігачем місії ООН в Грузії у 2006-2007 роках. Мешкав у м.Галі (Абхазія) на кордоні з Грузією.

В патрулях побував у всіх населених пунктах по лінії припинення вогню (ЛПВ) по обидва боки кордону, спілкувався з багатьма представниками місцевого населення. І ніколи, не міг собі уявити, що подібне може статися в рідній Україні. Але, ми на межі цього.

[nggallery id=12 template=”galleryview”]

Щодо сценарію.

Причини різні, в Абхазії військовий конфлікт розвивався на національному ґрунті, в Автономній республіці Крим на соціально-політичному – конфлікт між владою та народом. Але дії, які використовуються російською стороною в цілому сильно нагадують нещодавно проведену абхазьку операцію: роздача російських паспортів, з подальшим захистом громадян РФ та російськомовного населення, введення регулярних військ та козачих формувань, проведення «класичних провокацій спецслужб»: підбурення населення, організація «зниклих без вісти», розпалювання протиріч між жителями регіону, жорстка позиція проросійської влади до про європейських та прозахідних устремлінь, створення підконтрольного інформаційного поля і т.д.

Не хочу довго пояснювати ситуацію, оцінювати дії різних сторін, робити прогнози. Просто надаю світлини з власного архіву та пропоную переглянути на що перетворилася колись така квітуча та мальовнича Абхазія.

Хочу додати, що всі фото зроблені до війни 2008 року, але за інформацією друзів – жителів Абхазії, ситуація м’яко кажучи, на краще не змінилася.

Вадим МИСНИК

Powered by Ajaxy