Новини

Українська армія готова захищати нашу країну

Українська армія готова захищати нашу країну

Сьогодні, 14 березня, на військовому полігоні, що на Чернігівщині, відбулася активна фаза комплексного тактичного навчання вітчизняних Збройних Сил.

2014-03-14-13173-61815Танкові, артилерійські, високомобільні десантні, протиповітряні та авіаційні підрозділи вдало виконали завдання щодо відбиття нападу умовного противника, здійснили вогневі маневри, вразили цілі у визначених секторах та відпрацювали елементи взаємодії.
2014-03-14-13173-61816За легендою навчань авіаційною розвідкою було виявлено порушення державного кордону України та просування противника до механізованої бригади в глиб нашої території. Тактична група Збройних Сил України висунулася в заданий район та зайнявши бойові позиції здійснило вогневе ураження противника з усіх видів зброї і зупинило його подальше просування.
Задіяні у навчаннях підрозділи продемонстрували бойову готовність виконувати завдання за призначенням та підвищили польову виучку особового складу.
Дії учасників навчань особисто оцінювали Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Турчинов та Виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх.

Powered by Ajaxy