Новини

Українські журналісти потрапили до реанімації під час штурму у Севастополі

Українські журналісти потрапили до реанімації під час штурму у Севастополі

Нападники потрощили обладнання та автомобіль.

Під час штурму військової частини А-2355 у Севастополі так званими “казаками” та “кримською самообороною” були жорстоко побиті українські та російські журналісти. Зокрема постраждали журналісти каналу “Інтер” Олена Механік, Андрій Цаплієнко та оператор каналу, журналісти “5 каналу”, російського інтернет-видання “Русская планета” та інших видань. Як відомо, декільком представникам преси знадобилась медична допомога – вони знаходяться у реанімації. Як повідомляють їхні колеги, вони живі, розмовляють, але наскільки тяжкі в них травми на разі встановлюють лікарі. Нападники відбирали і трощили апаратуру, планшети та автівки журналістів. Як розповів журналіст “Русской планеты” Павло Нікулін, якому розбили губу, “самооборонці” залякували представників преси зброєю.

Зокрема постраждали журналісти каналу “Інтер” Олена Механік, Андрій Цаплієнко та оператор каналу, журналісти “5 каналу”, російського інтернет-видання “Русская планета” та інших видань.

Як відомо, декільком представникам преси знадобилась медична допомога – вони знаходяться у реанімації. Як повідомляють їхні колеги, вони живі, розмовляють, але наскільки тяжкі в них травми на разі встановлюють лікарі. Нападники відбирали і трощили апаратуру, планшети та автівки журналістів. Як розповів журналіст “Русской планеты” Павло Нікулін, якому розбили губу, “самооборонці” залякували представників преси зброєю.

Нападники відбирали і трощили апаратуру, планшети та автівки журналістів. Як розповів журналіст “Русской плане

За матеріалами ТСН

Powered by Ajaxy