Новини

Українські та польські військовослужбовці привітали литовських колег з ЛИТПОЛУКРБРИГ з нагоди Дня Збройних сил Литовської Республіки

Українські та польські військовослужбовці привітали литовських колег з ЛИТПОЛУКРБРИГ з нагоди Дня Збройних сил Литовської Республіки

Сьогодні, 23 листопада, українські та польські військовослужбовці командування ЛИТПОЛУКРБРИГ привітали своїх литовських партнерів з нагоди професійного свята – Дня Збройних сил Литовської Республіки.
Під час урочистого шикування на території штабу багатонаціональної бригади, колеги зі збройних сил Республіки Польща та України побажали литовцям відваги, невичерпної сили та відданої служби заради збереження миру. Також, серед теплих слів до литовців були адресовані побажання міцного здоров’я, добробуту їх країни та братерства в форматі тристороннього співробітництва.
Командир Литовсько-Польсько-Української бригади полковник Зенон Бжушко та його заступник полковник Володимир Юданов висловили слова вдячності за мужність і наполегливість, які литовські військові проявили під час спільних навчань тренувань. Військовослужбовці Збройних сил Литовської Республіки під командуванням підполковника Елігіуса Сенуліса є хорошими послами своєї країни, вони є прикладом того, що військове співробітництво може поглибити зв’язки та закласти передумови для подальшої співраці у оборонній сфері.
Після урочистого шикування литовський офіцер майор Костас Петровас провів історину лекцію щодо Великого князівства Литовського та закладення підвалин сучасних збройних сил.
Водночас, цього дня прапороносна група ЛИТПОЛУКРБРИГ очолила придані підрозділи під час військового параду у Вільнюсі.
Варто зазначити, що в форматі Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького Литву представляють 5 офіцерів командування багатонаціональної бригади та національний підрозділ – окремий механізований батальон імені Великої княгині Біруте. Починаючи з моменту урочистого відкриття ЛИТПОЛУКРБРИГ напочатку 2016 році, офіцери командування та штаб приданого батальону брали участь у широкому спектрі заходів бойової підготовки та культурно-історичного спрямування. Завдяки тісному залученню литовці стали невід’ємними членами багатонаціональної родини ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Powered by Ajaxy