Новини

Українські «Урагани» – не переможні!

Українські «Урагани» – не переможні!

На Луганщині воїни однієї із окремих реактивних артилерійських бригад, що залучається до проведення антитерористичної операції, цілодобово перебувають у повній боєготовності, щодня займаються вдосконаленням свої майстерності та вчать молодих солдатів.
Так, на певній відстані від лінії розмежування, що в цьому регіоні передбачена міжнародними угодами, у польових таборах українські вояки щодня займаються із залученням основного свого озброєння – реактивних систем залпового вогню «Ураган».
– Володіти нашою потужною зброєю – це велика честь і відповідальність, а також запорука надійного захисту українського народу. Ми хоча й відведені у тил від переднього краю, але у разі загострення ситуації завжди готові висунутися у заданий район та дати належну відсіч ворогові. Будьте впевнені, якщо буде відповідна команда, то знесемо із лиця землі всіх терористів, спалимо усі їхні танки та гармати. Українські «Урагани» – не переможні, – зауважив командир підрозділу артилеристів-реактивників.
За словами офіцерів-артилеристів, під час практичних занять на тактичних полях відпрацьовується: здійснення маршів, зайняття бойових позицій, проведення необхідних розрахунків, робота по умовному ворогові та обов’язкове обслуговування бойових машин і зброї.

Підготував офіцер мобільної прес-групи МО України
у ОТУ «Луганськ» Дмитро Горбунов

Powered by Ajaxy