Новини

Українські воїни дякують буковинським лісівникам за допомогу

Українські воїни дякують буковинським лісівникам за допомогу

До Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства завітав воїн АТО Юрій Гуцуляк, щоб подякувати лісівникам області за допомогу, яку вони надають українській армії.
«Від себе особисто, від імені своїх бойових побратимів хочу сказати велике спасибі начальнику управління Роману Череватому, директору Чернівецького лісгоспу Олександру Тимофєєву, лісничому Садгірського лісництва Івану Дроботу і лісничому Чорнівського лісництва Володимиру Вайпану, хочу подякувати трудовим колективам лісогосподарських підприємств області за те, що вони відгукуються на кожне прохання з передової, підтримують наші сім’ї в цю важку і непросту годину для усіх нас, для України», – сказав Юрій Гуцуляк.
Він пішов з Чернівців захищати Україну на охоплений військовими діями Донбас в четверту хвилю мобілізації, залишивши вдома дружину, яка от-от мала народжувати. Після проходження курсів розвідки був направлений у Миколаїв, до 79-тої окремої десантно-штурмової бригади.
«Війна – це страшно. З нашої бригади, з моєї батальйонно-тактичної групи багато загиблих героїв, багато нагороджених за проявлену мужність, – розповідає Юрій Гуцуляк. – Ми стояли безпосередньо на лінії розмежування, перебуваючи у вогняному колі між терористами і російськими окупантами. Тоді було сутужно із забезпеченням військових навіть елементарними речами – одягом, продуктами, ліками, не кажучи вже про техніку. Зверталися до буковинських лісівників – і завжди отримували допомогу. До начальника управління Романа Івановича Череватого звернулася моя дружина з проханням, щоб їй виписали вже готові дрова, бо сама вона їх наколоти не могла. Їй одразу допомогли. Знаю, що лісівники нікому про свою доброчинність не розповідають.
Вже рік як Юрій живе мирним життям. Ще коли був на передовій, у нього народився син. Але продовжує у міру можливостей допомагати хлопцям на передовій. От, приміром, зараз для нашої Чернівецької 80-тої окремої десантно-штурмової бригади потрібно було терміново направити колеса на машини, які підірвалися на мінах. Звернувся до лісівників – жодних питань. Необхідні колеса вже пішли на передову. Ми усі разом захищаємо Україну – і військові, і колективи лісгоспів. Ми дуже усім вдячні», – зазначає Юрій Гуцуляк .

 

 

 

 

 

Powered by Ajaxy