Новини

В інтернеті висміюють “надувну” російську армію

В інтернеті висміюють “надувну” російську армію

Користувачі соціальних мереж активно обмінюються фотографіями, на яких зображено муляжі військової техніки РФ. Як видно зі світлин, солдати надувають гумові “танки”, “ракетні установки”, “літаки” та навіть “підводні човни”.

Частина інтернет-юзерів вважає, що ці макети використовуються при навчанні особового складу. Інші переконані, що за допомогою таких виробів росіяни хочуть спантеличити потенційних ворогів, адже із супутника важко відрізнити справжній об’єкт від “повітряної кульки”. Через це ворожі шпигуни можуть отримувати неточну інформацію щодо кількості та розташування військової техніки РФ.

Дехто навіть оперує інформацією про те, що приблизно третина військових ударів США на початку кампанії в Іраку була спрямована на подібні муляжі, а не реальні літаки й танки. Втім, практично всі користувачі соцмереж відзначають, що виглядають муляжі жалюгідно та кумедно.

До того ж, чимало людей ладні бачити в цій ситуації місткий символ: а чи не є “надувною”, удаваною, вся нібито військова могутність сьогоднішньої Росії?

Powered by Ajaxy