Новини

В.О. МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИК МИХАЙЛО КОВАЛЬ: «МИ ПОВЕРНЕМОСЯ НА КРИМСЬКІ РУБЕЖІ, НА ЯКИХ БУЛИ»

В.О. МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИК МИХАЙЛО КОВАЛЬ: «МИ ПОВЕРНЕМОСЯ НА КРИМСЬКІ РУБЕЖІ, НА ЯКИХ БУЛИ»

Генерал-полковник Михайло Коваль зустрівся з військовослужбовцями 1-го окремого батальйону морської піхоти. На території окремого полку Президента України, де тимчасово розташувалися військові з Феодосії та члени їхніх родин, в.о. міністра оборони відверто поспілкувався з українськими героями.
2
Зокрема, очільник військового відомства зазначив: « Батьківщина високо цінує Ваш вклад в захист її незалежності. Тяжкі навантаження випали на Ваші плечі. Ви на протязі довгого часу відстоювали честь України на її території.
«Ви є взірцем для всього особового складу Збройних Сил України. Вами пишається весь український народ, – сказав Михайло Коваль. – Через деякий час, відпочивши, Ви поїдете на місце служби в район Одеси, щоб готуватися до виконання нових завдань і повернення на рідну кримську землю. У вас не повинно бути й сумніву в тому, що ми в складі Збройних Сил України повернемося на ті рубежі, на яких були до цього часу».

3Міністр оборони наголосив, що як солдат особисто захоплюється мужністю морських піхотинців і ставить їх в приклад всьому особовому складу Збройних Сил України. Найближчим часом міністерство оборони вийде з клопотанням на керівництво держави щодо нагородження батальйону державною нагородою і присвоєння йому почесного найменування.
«В роки моєї молодості популярним був художній фільм «Гарячий сніг», -пригадав Михайло Коваль. – Там генерал ходив серед солдат, які дивом вижили в жорстокому бою, і вручав їм нагороди. Я радий, що Ви всі живими повернулися додому. І я пишаюся тим, що найближчим часом кожному з Вас особисто потисну руку і вручу заслужену державну нагороду!»

 

Powered by Ajaxy