Новини

«В окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів», – головний редактор онлайн-видання «Чорноморські новини»

«В окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів», – головний редактор онлайн-видання «Чорноморські новини»

3 грудня, під час ранкового інформування перед офіцерами Генерального штабу Збройних Сил України виступив Андрій Клименко, кримський економіст та журналіст, співзасновник та головний редактор онлайн-видання «Чорноморські новини».
У своєму виступі Андрій Клименко зупинився на питаннях мілітаризації окупованого Кримського півострову, впливі міжнародних санкцій та ситуації в Азовському морі.
– Проведений нами аналіз свідчить про те, що в окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів – починаючи від галузевої структури економіки і закінчуючи стандартами бухгалтерського обліку, – сказав журналіст. – Водночас, соціальні програми поступово згортаються, за роки окупації інтерес російського керівництва до Криму впав, за винятком військово-стратегічного значення півострова.
Говорячи про ситуацію в Азовському морі, Андрій Клименко,  зокрема, зазначив, що затримання росіянами українських суден, не має жодного сенсу.
– Але вони мали на меті забезпечити демонстраційний ефект  та намагались вплинути на моральний стан  Військово-морських сил та Морської охорони України, органів влади та населення.  А ще – тренування екіпажів Берегової охорони ФСБ РФ та провокування можливого «casus belli», – зауважив головний редактор видання «Чорноморські новини».

Powered by Ajaxy