Новини

В ОТУ «Маріуполь» відбувся фінал конкурсу на кращу бойову обслугу ЗУ-23 Сил АТО

В ОТУ «Маріуполь» відбувся фінал конкурсу на кращу бойову обслугу ЗУ-23 Сил АТО

На одному із полігонів оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» відбувся фінальний етап конкурсу на кращу бойову обслугу ЗУ-23 Сил АТО.
Участь в ньому взяли представники Повітряних Сил і ВДВ ЗС України, а також  Національної гвардії України.
Як повідомив начальник відділення протиповітряної оборони штабу АТО полковник Сергій Азаров на змагання до ОТУ «Маріуполь» прибули кращі обслуги ЗУ-23, які беруть участь в проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
За його словами конкурс складався із двох частин: індивідуальна підготовка військовослужбовців і виконання нормативів бойової роботи обслуги ЗУ-23 та колективна підготовка під час якої безпосередньо виконувалася стрільба і виконання вогневих завдань.
За умовами конкурсу учасники випробовували себе у стрільбі по наземних цілях – мішенях типу БТР та по цілях типу «зависаючий вертоліт», а також стрільбі по повітряних цілях на влучність. Для виконання цього нормативу мінометники запускали у повітря 120-мм міну-мішень.
Складність знищення повітряної цілі від наземної полягає в тому, що наземна ціль може лише пересуватися в одній площині, а повітряна – в трьох площинах.
Під час змагань головну увагу судді зосереджували в першу чергу на якість виконання стрільби, максимальну кількість влучень по повітряних цілях, а також як обслуги ЗУ-23 якісно і швидко виконують нормативи.
Полковник Сергій Азаров розповів, що під час проведення АТО сили ППО набули нового досвіду у боротьбі з безпілотниками.
У запеклій та напруженій боротьбі перемогу здобули військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України, розрахунок яких було нагороджено почесним дипломом і кубком переможця. Друге місце вибороли представники ВДВ ЗС України – 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України. А почесне третє місце у представників Національної гвардії України.
Усі переможці конкурсу на кращий бойовий розрахунок ЗУ-23, які беруть участь в проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей були нагороджені грамотами та подяками.

Назар Волошин, мобільна прес-група ОТУ «Маріуполь»
Фото автора

Powered by Ajaxy