Новини

В районі Павлополя українські військові вкотре фіксують порушення російсько-терористичними формуваннями Мінських домовленостей

В районі Павлополя українські військові вкотре фіксують порушення російсько-терористичними формуваннями Мінських домовленостей

Українські військові, що стоять на позиціях в районі Павлополя, на Донеччині, вкотре фіксують порушення російсько-терористичними формуваннями Мінських домовленостей.
– Регулярно в нашу сторону відкривається вогонь зі зброї заборонених калібрів, – говорить заступник командира роти з позивним «Папай», демонструючи свіжі вирви від вибухів. – Результати такого «перемир’я» ви можете бачити на власні очі.  Це прилетіло минулої ночі. Калібр – не менше 120 міліметрів.
Наші військові на подібні провокації не піддаються. Проте зазначають –  у разі безпосередньої загрози життю і здоров’ю наших захисників відповідь буде адекватною.
– У нас добре облаштовані укриття. Тож зашкодити нам  важко, – говорять бійці. – Хоча й важко спостерігати, як ворог нахабно поводить себе,  ми – люди військові і звикли виконувати накази.
Більшість обстрілів зі сторони противника проводиться у вечірній та нічний час.
Також в цьому районі регулярно спостерігається проліт безпілотних літальних апаратів противника. Ворогом використовуються два типи БПЛА: висотні «Орлани»  і низьколітаючі квадрокоптери.

 

 

Powered by Ajaxy