Новини

В українському Старобільську нагородили найкращих

В українському Старобільську нагородили найкращих

Без перебільшення можна сказати, що День Збройних Сил України нині є всенародним святом, яке єднає всіх — молодих воїнів, досвідчених командирів і сивочолих ветеранів, волонтерів і пересічних громадян, котрі допомагають армії чим можуть. Цього дня ушановування захисників Вітчизни повсюдно по всій країні. А у зоні АТО важливість цього свята відчувається особливо гостро. Адже саме тут кується перемога над підступним і ницим ворогом — російськими окупантами та їхніми холуями. На жаль, іноді ціною життя найкращих синів України, пам’ять про яких буде вічною.
На фронті не до багатослівних пишнот. На це просто немає часу. Адже на святкування військовики часто-густо приїздять прямо з «передка», а потім знову повертаються до своїх окопів на бойове чергування. 5 грудня такі урочистості відбулися у Старобільському Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.
— Хочу привітати всіх з Днем створення Збройних Сил України, подякувати вам за ту нелегку працю, яку ви щоденно виконуєте на взводних і ротних опорних пунктах, у хірургічних палатах біля хворих, подякувати за те, що ви ризикуєте найдорожчим, що у вас є — своїм життям заради нашої Батьківщини! — наголосив  командувач ОТУ «Луганськ» генерал-майор Валерій Залужний.
Поздоровити військовослужбовців ОТУ «Луганськ» з 26-ю річницею утворення Збройних Сил України та особисто вручити нагороди найкращим воїнам за дорученням начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України до Старобільська спеціально прибув заступник начальника Генерального штабу генерал-майор Радіон Тимошенко.
— Маю за честь від імені начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України привітати вас з Днем Збройних Сил України, з Міжнародним Днем волонтера, і подякувати вам за ваш щоденний героїзм, за ваше сумлінне виконання своїх службових обов’язків! — зазначив генерал-майор Тимошенко.
Нагородами було відзначено близько п’ятдесяти військовослужбовців ЗСУ — від старших офіцерів, котрі командують багатотисячними підрозділами на найважчих ділянках лінії зіткнення, до сержантів і солдат — медиків, кулеметників, розвідників, саперів. Кожну нагороду генерал-майор Тимошенко супроводжував міцним потиском руки і теплими словами подяки нагороджуваним. Закінчилися урочистості виконанням Гімну України.
Після урочистостей більшість нагороджених вирушили на передову.
Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та зичимо усім незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань! Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 

Powered by Ajaxy