Новини

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Турчинов: Наша армія існує, вона працює, вона готова боронити та захищати нашу країну

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Турчинов: Наша армія існує, вона працює, вона готова боронити та захищати нашу країну

Незважаючи на те, що останні 3-4 роки проходило системне знищення нашої армії, я сьогодні дякую нашим військовим, які працюють у важких умовах.

14B_4007цПроте наша армія існує, вона працює, вона готова боронити та захищати нашу країну. Дуже важливо що серед офіцерів, сержантів та солдатів панує високий бойовий дух. Вони відчувають свою відповідальність перед українським народом. І це відчуття зміцнює наші Збройні Сили. Окремо, я дякую всім офіцерам, сержантам та солдатам які несуть службу на території автономної республіки Крим.

14B_4157цХочу відзначити, що у простих громадян такий самий патріотичний настрій як і у військовослужбовців Збройних Сил. Настрій захищати Україну та не допустити ворога на нашу територію. Інформую вас, що десятки тисяч наших громадян добровільно  ідуть до військкоматів щоб записатися до Збройних Сил. Також люди готові допомагати ресурсами враховуючи ту ситуацію яка сьогодні склалася, готові віддати армії все що тільки можливо.

14B_4016ц14B_3853цДля нашої країни зараз відбуваються дуже серйозні випробування. Але я впевнений всі разом ми пройдемо їх. Тільки разом ми зможемо перемогти. Для того, щоб всі хто має бажання допомогти Збройним Силам і Національній гвардії, яку почали створювати, відкрито позабюджетні рахунки. Люди уже починають перераховувати туди гроші. Ми звернулися до наших мобільних операторів, і вони підтримуючи нашу армію будуть надавати можливість для переведення грошей за допомогою SMS-сигналів та допомогою мобільних телефонів. Всі хто має бажання підтримати Збройні Сили та Національну гвардію, можуть це зробити.

14B_3800ц

Powered by Ajaxy