Новини

Війська зв’язку ЗС України поповнять офіцери запасу

Війська зв’язку ЗС України поповнять офіцери запасу

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації  розпочав прийом на перепідготовку офіцерів із багатьох регіонів України з метою перепідготовки  та підвищення кваліфікації. За наказом Міністра оборони України у 2017 році на військову службу призиваються громадяни віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання. Строк служби для цих військовослужбовців становитиме 18 місяців.
З 21 червня у військовому інституті розпочнуться планові заняття із запасниками. Всього курси перепідготовки пройдуть 130 чоловік.
Навчання триватиме три місяці за військово-обліковими спеціальностями, підготовку яких здійснює інститут.

Перший місяць вивчатимуться дисципліни загальновійськової підготовки, а другий та третій – сучасні засоби зв’язку, з якими їм доведеться працювати у військах.. Після допідготовки офіцери будуть призначені на посади у військові частини та підрозділи військ зв’язку ЗС України, які не залучаються до проведення АТО.
Не секрет, що раніше на військові кафедри у своїй більшості вступали люди, які прагнули “відкосити” від служби в армії порівняно чесним способом. Ще частина з них жадала отримати офіцерське звання щоб у подальшому працевлаштуватися в  інших силових структурах. Нині, багато хто з “піджаків”  (так називають випускників військових кафедр), під час всіх шести хвиль мобілізації гарно проявили себе в АТО і залишилися служити на контракті.

Powered by Ajaxy