Новини

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ПРОТИ ЗРАДНИКІВ, КОРУПЦІОНЕРІВ І ХАБАРНИКІВ

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ПРОТИ ЗРАДНИКІВ, КОРУПЦІОНЕРІВ І ХАБАРНИКІВ

У минулому році співробітники Військової прокуратури Центрального регіону повернули до українського бюджету 19 млн гривень. Майже стільки коштує два нових танки «Оплот». А Міністерству оборони – незаконно вилучених земель з територією більшою ніж половина Оболонського району Києва. Це 6,6 тис. га на суму понад 63 млн гривень.
Минулоріч за фактами хабарництва військові прокурори скерували до суду 47 кримінальних впроваджень.
Серед гучних справ – отримання неправомірної вигоди посадовцем Державної пенітенціарної служби України в Харківській області в розмірі 5 000 доларів США за обіцянку допомогти достроково звільнити засудженого. Інший випадок, хабар у 1200 євро, який взяв інспектор прикордонної служби за незаконне переправлення в Україну громадян Молдови.
По заслугах дістав і зрадник держави. 8 років позбавлення волі отримав підполковник медичної служби, колишній начальник Центру медичної реабілітації, санаторного лікування і спецпідготовки особового складу ВМС України.
Усього за минулий рік військова прокуратура Центрального регіону та підпорядковані їй військові прокуратури гарнізонів скерували до суду з обвинувальним актом майже тисячу кримінальних проваджень, а досудове розслідування проведено у понад 5000.
З початку 2018 року слідчі військової прокуратури Центрального регіону України у взаємодії з працівниками інших правоохоронних органів викрили 10 посадовців під час отримання ними хабарів на загальну суму понад 411 тисяч гривень.

Максим ДРОБЯЗКО

ДОВІДКОВО:
До сфери відповідальності військової прокуратури Центрального регіону, відносяться місто Київ і Київська область, а також територія Житомирської, Полтавської, Вінницької, Черкаської, Сумської та Чернігівської областей. ЇЇ співробітники опікуються дотриманням закону та станом військової дисципліни у військових частинах та установах, дислокованих на цих територіях.

 

Сохранить

Powered by Ajaxy