Новини

Військовослужбовці оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» привітали вихованців шкіл-інтернатів міста з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами

Військовослужбовці оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» привітали вихованців шкіл-інтернатів міста з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами

19 грудня 2016 року військовослужбовці оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь” спільно із Національною Поліцією, творчими колективами Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських Сил Збройних Сил України привітали понад 100 вихованців Маріупольської школи-інтернату №2 з нагоди наступаючих Новорічних та Різдвяних свят. Військовослужбовці вручили малечі подарунки, солодощі та фрукти.

Також всі присутні на заході стали свідками яскравої концертної програми, у виконанні вихованців школи-інтернату, творчих колективів Центру військово-музичного мистецтва та “Ліги майбутніх Поліцейських”.

Тож діти, які не мають батьків, отримали подарунки та справжнє свято від представників силових структур міста та області. У свою чергу, й гості були зворушені щирістю дитячих сердець, для яких батьками виступає держава та викладачі школи-інтернату.

Крім того, 20 грудня 2016 року офіцери оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь” разом із артистами Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських Сил Збройних Сил України (м. Одеса) відвідали підшефну санаторну загальноосвітню школу-інтернат №11 міста Маріуполя та привітали її вихованців з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

Військові артисти Центру військово-музичного мистецтва подарували малечі святковий концерт. Від офіцерів оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь” кожній дитині було надано солодкі подарунки, а спортивному залу школи-інтернату передано спортивний інвентар: футбольні та баскетбольні м’ячі, декілька комплектів ракеток для гри у настільний теніс та бадмінтон, скакалки та інші речі, які сприятимуть покращенню фізичного розвитку дітей.

Крім того, за сприяння благодійної організації “Храм” міста Запоріжжя та безпосередньої участі військового капелана Володимира Синепольського, кожна дитина отримала персональний новорічний подарунок від представників української діаспори в Канаді.

Таким чином, вдалося здійснити новорічні мрії, принаймні 60 вихованців школи-інтернату, серед яких діти-сироти та діти, позбавлені  батьківського піклування, діти-інваліди, а також учні з родин переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення Антитерористичної операції.

Як зазначив начальник групи по роботі з особовим складом оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» підполковник Ярослав Пистун, відвідування та привітання вихованців шкіл-інтернатів Маріуполя є нашим обов’язком, життєвою необхідністю. Адже зазначені діти не мають батьків, перебувають на утриманні держави, відчувають турботу та участь у вихованні та становленні лише від керівництва даних навчальних закладів та вихователів.

Втім, долучення до процесу виховання даних дітей військовослужбовців Маріупольського гарнізону, офіцерів оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» дозволить сформувати у дітей зацікавленість у виборі професії військового. І ми готові сприяти тому, щоби випускники даних шкіл-інтернатів мали можливість вступу до ліцеїв з посиленою військовою та фізичною підготовкою, а в подальшому пов’язали своє життя зі службою в Збройних Силах України.