Новини

Військовослужбовці ЗС України утримують позиції під Волновахою

Військовослужбовці ЗС України утримують позиції під Волновахою

Військовослужбовці  одного з механізованих підрозділів ЗС України, які займають позиції на підступах до Волновахи, щодоби фіксують проліт ворожих безпілотників і спроби проходу диверсійних розвідувальних груп зі сторони так званої ДНР.
Воїни розповідають, що ситуацію стабільною назвати не можна. Бойовики застосовують зброю заборонених 120 мм та 150 мм калібрів. Також вогонь ведеться з БМП-1, БМП-2 та танків. А розвіддані, зібрані безпілотниками, дозволяють ворогу прицільно вести мінометний вогонь по нашим позиціям.
– Противник переважно діє хаотично і чіткої тактики ведення бою у нього немає, – зазначив командир одного з підрозділів з позивним «Молот». – Ми стоїмо тут з середини літа і не пам’ятаємо жодного дня, коли б ворог дотримувався перемир’я. Бувають тимчасові затищя, коли на ворожій стороні проходить ротація бойовиків. В цей час можна спостерігати лише стрільбу навмання із стрілецької зброї.

Останнім часом активізувалася робота снайперів. А ворожі ДРГ дозволяють собі підходити на відстань до ста метрів від наших позицій. Останнім часом спостерігається тенденція зменшення їхньої кількості.
Всі спроби ДРГ прорватися крізь лінію наших позицій залишаються марними, бо захисники України дають гідну відсіч противнику.

                                                                         Прес-група ОТУ «Маріуполь»

Powered by Ajaxy