Новини

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх: “Дії українських військовослужбовців у Криму демонструють міць нашої нації, наших громадян”

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх: “Дії українських військовослужбовців у Криму демонструють міць нашої нації, наших громадян”

“Блокування окремих військових частин Збройних Сил України російськими військовослужбовцями є грубим порушенням чинного законодавства України. Ті, хто допомагають росіянам у блокуванні, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України”.

На цьому 9 березня наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх в ефірі програми “Підсумки тижня” на Першому національному каналі України.
За словами глави оборонного відомства, обстановка, яка на даний час склалася в Автономній Республіці Крим, є надзвичайно складною, адже розв’язання Росією воєнних дій не має жодного пояснення. В порушення всіх двосторонніх договорів щодо базування Чорноморського флоту, російські військові незаконно перетнули кордон України, збільшивши чисельність Чорноморського флоту з 12500 до 18768 осіб.
Ігор Тенюх підкреслив, що мужність і відвага українських моряків, льотчиків, усіх військовослужбовців і працівників військових частин ЗС України у Криму викликають велику шану і гордість в українського народу.
– Дії українських військовослужбовців у Криму демонструють міць нашої нації, наших громадян, – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України.
Як зазначив Ігор Тенюх, плануючи операцію в Криму, російське керівництво було впевнене, що українські військовослужбовці здадуть їм свої бази та військові частини, але такий варіант не пройшов.
Військовослужбовці Збройних Сил України вкотре довели свою вірність українському народові і готовність до кінця виконати Присягу.
– Як глава оборонного відомства, пишаюся їхніми вчинками. Це дуже мужні, сміливі люди, справжні патріоти своєї держави!

Powered by Ajaxy