Новини

Виконуючий обов’язки Прем’єр-міністра Арсеній Яценюк у Нью-Йорку зустрівся з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном

Виконуючий обов’язки Прем’єр-міністра Арсеній Яценюк у Нью-Йорку зустрівся з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном

Після засідання Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку виконуючий обов’язки Прем’єр-міністра України Арсеній  Яценюк зустрівся з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном. Генеральний секретар протягом всього часу кризи, яка виникла у зв’язку з військовим втручанням Російської Федерації на територію Криму, особисто приділяє увагу мобілізації зусиль ООН щодо її врегулювання. У тому числі шляхом направлення своїх спеціальних представників в Україну.

panGiMoon01

panGiMoon03Під час зустрічі виконуючий обов’язки Прем’єр-міністра України наголосив на тому, що загострення в Криму несе загрозу усій архітектурі підтримання миру та безпеки у світі, що своїми діями РФ підриває принципи та норми, закладені у Статуті ООН. Разом з тим, наголосив Арсеній Яценюк, все ще існує можливість мирного вирішення.

Українська сторона, послідовно демонструючи свою практичну налаштованість на максимальну співпрацю зі світовим товариством та зокрема з ООН, поінформувала Генерального секретаря про запрошення місії спостерігачів ООН для здійснення моніторингу щодо дотримання прав усіх громадян в регіонах країни, в яких незаконно перебувають іноземні військові підрозділи.

Powered by Ajaxy