Новини

Віськовий правопорядок у прифронтовій Авдіївці

Віськовий правопорядок у прифронтовій Авдіївці

Два тижні тому офіцери Військової служби правопорядку запобігли масовій бійці серед цивільного населення міста Авдіївка. Патрульна бригада, контролюючи центр населеного пункту поблизу нічного клубу «Аут», натрапила на агресивно налаштовану групу осіб. Серед молодиків зав’язувалася бійка, лунали нецензурні вислови. Могло б дійти до різанини. Побачивши людей у військовій формі ті кинулися в розтіч. Військовослужбовці викликали швидку допомогу постраждалим. З’ясувавши деталі, винуватців було відпущено.
Офіцери, які вже не перший рік на ротації зазначають: таких випадків поменшало. Патрулювати вулиці прифронтового міста – це не єдиний обов’язок військових правоохоронців. Вони реально допомагають вирішувати злободенні питання та беруть участь у розслідуваннях. Зокрема, більше 70 бійців 72-ї окремої механізованої бригади невдовзі отримають грошову винагороду за безпосереднє бойове зіткнення в січні-лютому 2017 року на території авдіївської промзони.
Військові правоохоронці кажуть, що такі випадки – це їхнє буденне життя. Вони щохвилини готові виїхати на виклик та вирішити проблему. Навіть, якщо вона ґрунтується лише на здогадках місцевого населення. Військовий комендант підполковник Олексій Щербина переконує, що доводиться реагувати, відстоювати правду та карати винних.
Тож за три роки діяльності в зоні АТО особовий склад Військової служби правопорядку зробив багато справ. А це – виявлення осіб, які проводять диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснення охорони важливих об’єктів інфраструктури міста  тощо.

 

 

Powered by Ajaxy