Новини

Ворожі обстріли руйнують будинки мешканців Водяного

Ворожі обстріли руйнують будинки мешканців Водяного

Російсько-окупаційні війська продовжують порушувати усі досягнуті домовленості, обстрілюючи з важкого озброєння не лише позиції наших військ, а й населені пункти з мирними мешканцями, руйнуючи їх помешкання та  майно.
Наслідком нещодавнього обстрілу села Водяного на Приазов’ї стали нові пошкодження будинків та інших споруд місцевих мешканців. Постраждала й природа – осколки посікли та поламали чимало фруктових дерев.
– Останнім часом ми спостерігаємо роботу ворожої мінометної батареї, яка методично, квадрат за квадратом накриває нашу територію. Таким чином вони намагаються виявити наші позиції чи вогневі точки. Наразі ніякого суттєвого результату, окрім нових руйнувань, вони не досягли, – розповідає командир підрозділу морської піхоти з позивним «Ріддік».
Також військовий відзначив, що з недавнього часу ворог почав застосовувати переносні реактивні пускові установки Град «Партизан». Їх особливість – низька точність влучання, але значний радіус ураження осколками. Останній раз прилетіло дві ракети, але ніякої шкоди особовому складу та техніці вони не завдавали.
– Ворожі обстріли носять виражений провокативний характер, але українські воїни поки-що дотримуються оголошеного режиму тиші, відзначив морський піхотинець «Ріддік».

Прес-група ОТУ «Маріуполь»

Powered by Ajaxy