Новини

Вручення нагород на передовій

Вручення нагород на передовій

Війна не знає вихідних днів. Навіть у своє свято — День Збройних Сил України, військовослужбовці у суворих бойових умовах, під постійними ворожими обстрілами, стоять на сторожі спокою України. Тож привітати зі святом воїнів, котрі сьогодні несуть службу в районі Кримського, і вручити гідним заслужені нагороди, попри негоду, що перетворила дороги на майже непрохідне болото,  6 грудня на передній край прибув командир однієї із бригад АТУ «Луганськ» разом з офіцерами бригади і військовим священиком Української православної церкви (КП) Павлом.
— Хочу привітати всіх зі святом, побажати міцного здоров’я вам і вашим рідним, щоб всі ви повернулися додому живими і здоровими. А потім могли згадати ці дні, своїх бойових товаришів, живих і полеглих. За свою звитягу ви всі гідні нагород! І кожен, хто того заслужив, буде обов’язково нагороджений! Ви всі — молодці! Тому що зараз знаходитесь тут — на найважчому рубежі захисту України! — зазначив комбриг, вручаючи бійцям почесні відзнаки.
Окремі військовослужбовці отримали нагороди від Української православної церкви Київського патріархату, що були встановлені для воїнів і волонтерів за любов до України.
— Божої благодаті вам! Нехай Матінка Божа опікується вами, а Господь Бог благословляє вас на многія і многія літа! За Україну, за її волю, за честь, отвагу, за народ!, — привітав українських воїнів отець Павло. — З нами Бог і з нами — Перемога!

Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy