Новини

Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Революція Гідності потрясла весь світ. А Україна продемонструвала, що українці – волелюбна нація, яка зуміла відстояти свій демократичний вибір. Майдан став місцем правди і свободи, тому  країна схиляє голову перед героями, які загинули під час масових розстрілів громадян.
20 лютого в школі №3-колегіумі міста Сміла, що на Черкащині, відбулись заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.
У школі працювали дві лекторські групи, які розповідали про події, що відбулися на Майдані у 2014 році. Учні читали вірші про буремні лютневі часи, переглянули відеоролик «Небесну Сотню, Господи, прийми». У фойє школи діяла виставка «Герої Небесної сотні». Учні взяли участь у заходах, які відбулись в міській дитячій бібліотеці та поклали квіти до пам`ятного знака. Колегіанти та вчителі віддавали шану тим, хто “положив серце й душу за нашу свободу”.
20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. Згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити  подібного в майбутньому. Адже ці події, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. Нині на Сході України ми продовжуємо боротися за свою незалежність з вірою у те, що ми зможемо побудувати незалежну і єдину державу.
Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Прес-центр школи №3-колегіуму

 

Powered by Ajaxy