Новини

«Вишивана моя Україна»– оберіг для військових!

«Вишивана моя Україна»– оберіг для військових!

Днями представники Державної казначейської служби України відвідали Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» та презентували українським військовим оберіг –карту «Вишивана моя Україна».
Дане полотно працівники служби вишили власноруч та оздобили її притаманними для кожного регіону орнаментами. Символічно, що перші стібки, узори й символи мирного життя на полотні нанесли казначеї з Донеччини та Луганщини. Вишита карта побувала в усіх куточках України та навіть на станції академіка Вернадського в Антарктиді. Вишиванку тримали у своїх руках десятки тисяч українців:школярі і студенти, вчителі і медики, воїни Збройних Сил і Національної гвардії України, представники місцевих органів влади.
Презентуючи оберіг ліцеїстам та пораненим українським воїнам керівник Управління Державної казначейської служби України в Печерському районі Києва Надія Полковніченко та її заступник Наталія Волощук зазначили, що ця карта демонструє різноманіття та єдність нашої країни, відтворює розкоші українських орнаментів та багатства нашої культури.
–Ця карта –справжній шедевр народного мистецтва і частинка серця кожної області. Мандруючи Україною вона зміцнює нас, додає нам сил боротись і не здаватись в ці нелегкі часи, мріяти і здійснювати свої мрії. Презентувати її перед нашими військовими–героями АТО для нас велика честь, –зауважила Надія Полковніченко.–Кожна ниточка на вишиванці немовозначає слово: червона – розказує про безмежну любов до своєї землі, чорна – жалібно озветься материнською і дівочою сльозою за загиблим на Донбасі сином та коханим, зелена ниточка розказує про долю – стежинку, яку прокладає кожна вишивальниця голкою для своєї дитини, жовта – проголосить про величність сонця, про багатство життя і рясне колосся, яке плекають невтомні руки українських хліборобів.
Українські військові дякували гостям, охоче спілкувалися та фотографувалися на згадку. Представники служби побажали юним ліцеїстам успіхів у навчанні, а пораненим українським захисникам подякували за мужність, терпіння та відвагу.

Powered by Ajaxy