Новини

З метою перевірки фактичного стану боєготовності та боєздатності Збройних Сил України військові частини і підрозділи проводять навчання на полігонах

З метою перевірки фактичного стану боєготовності та боєздатності Збройних Сил України військові частини і підрозділи проводять навчання на полігонах

“З метою перевірки фактичного стану боєготовності та боєздатності Збройних Сил України, рішенням Верховного Головнокомандувача вони приведені у бойову готовність “Повна“. Відповідно до плану, військові частини і підрозділи вирушили на полігони для участі у навчаннях”.

Про це 9 березня повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх в ефірі програми “Підсумки тижня” на Першому національному каналі України.
– На даний час війська вчасно вийшли на полігони та розгорнулися для відпрацювання завдань, – наголосив Ігор Тенюх. – За підсумками перевірок буде оцінена готовність Збройних Сил виконувати завдання за призначенням відповідно до Закону України “Про Збройні Сили України” та Конституції України.
За словами виконуючого обов’язки Міністра оборони України, у державі не оголошено загальну мобілізацію, але люди масово записуються добровольцями.
– Останніми днями ми спостерігаємо надзвичайно великі черги у військові комісаріати, люди готові захищати свою державу. У разі необхідності вони, звичайно, будуть затребувані, але я щиро сподіваюся, що до цього не дійде, – зазначив Ігор Тенюх.
Як підкреслив виконуючий обов’язки Міністра оборони України, керівництво держави налаштоване вирішити ситуацію, що склалася, виключно мирним, дипломатичним шляхом.
– Зараз нас підтримує весь світ, і є сподівання на вирішення питання в мирний спосіб вже найближчим часом, – наголосив Ігор Тенюх.

Powered by Ajaxy