Новини

З увагою до найменших дрібниць

З увагою до найменших дрібниць

Чи не щодня Командувач об’єднаних сил працює в найбільш гарячих, критичних точках району проведення операції. Для чіткого розуміння ситуації та оперативного прийняття правильних і виважених рішень не можна пропускати повз увагу найменших дрібниць.
Тому генерал-лейтенант Сергій Наєв надає перевагу отриманню інформації від безпосередніх учасників подій. Лише за останні кілька днів Командувач об’єднаних сил побував на передових опорних пунктах на різних ділянках проведення операції, перевірив готовність артилерійських резервів, ознайомився з ситуацією на пункті пропуску «Майорське».
Посилена увага також приділяється гуманітарній складовій проведення операції Об’єднаних сил. Зокрема, генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав лікарню міста Світлодарськ, місце розмінування ділянки місцевості поблизу Новолуганського та школу в цьому населеному пункті, обговорив нагальні питання з представниками Бахмутської районної військово-цивільної адміністрації, місцевих органів самоврядування, підприємцями району.
Робота Командувача об’єднаних сил у нашому фоторепортажі.

Разом переможемо!
Рухаємось далі!
Слава Україні!

 

Сохранить

Powered by Ajaxy