Новини

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ — ДІТЯМ!

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ — ДІТЯМ!

Вже вкотре військовослужбовці одного з підрозділів Збройних Сил України, які на Луганському напрямку стоять на сторожі миру і спокою в Україні, завітали з подарунками до учнів Муратівської ЗОШ I-III ступенів. Ця школа разом із дошкільним навчальним закладом входять до єдиного навчально-виховного комплексу, яким керує директор Олена Гречишкина.
–  Таку допомогу від наших військових ми отримуємо не вперше, – розповіла Олена Петрівна. — В школі у нас навчаються 48 учнів, в дитячому садочку – 12 вихованців. Маємо чотири багатодітних родини, двох сиріт, якими опікується 70-річна бабуся. І нікого з них, втім, як і всіх інших учнів, наші захисники не забувають — постійно допомагають і солодощами, і іграшками, і продуктами. Допомогли і з ремонтом школи. Який би тут підрозділ не стояв, ми знаємо, що завжди можемо сподіватися на підтримку української армії. І щиро вдячні їм.
Щодо українських військовослужбовців, то вони нічого особливого у такій допомозі не бачать.
–  За наших дітей ми маємо стояти горою, боротися за них, і виховувати їх справжніми козаками – майбутніми захисниками Вітчизни. А сьогодні для них найголовніше – рости щасливими, здоровими і  вчитися на відмінно!

Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

Powered by Ajaxy