Новини

ЖИТЛО УЧАСНИКАМ АТО

ЖИТЛО УЧАСНИКАМ АТО

11Для 23 сімей військовослужбовців Держспецтрансслужби на Закарпатті 6 грудня 2016 року стало не лише датою відзначення професійного свята військових, а й щасливим днем у житті. Вони стали новоселами омріяних довгими роками квартир. Серед щасливчиків 18 учасників АТО. Ключі та сертифікати від просторих та затишних осель урочисто вручили заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков.
23-х квартирний житловий будинок постав з солдатської казарми на виконання комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців Держспецтрансслужби та членів їхніх сімей. Реконструкцію будівлі військова частина здійснила власними силами лише за 10 місяців поточного року. В будівництві застосовано новітні енергозберігаючі технології, індивідуальне опалення є в кожній квартирі. Самі новосели безпосередньо  приймали активну участь у ремонті власних домівок. Витрати на реконструкцію склали 2млн.682 тис. грн. Фактична вартість 1 кв.м. становить  1920 грн .
13Серед щасливих новосельців і сім’я  капітана Івана Шимона, командира ремонтно-технічної роти,  яка отримала квартиру площею 60 кв.м. «У нас з дружиною двоє діток. До цього ми часу жили в гуртожитку, тому дуже раді своїй новій оселі. Оздоблення квартири робили своїми руками, вложили в неї як кажуть і душу і серце. Дуже вдячні керівництву Служби , Міністерства інфраструктури за отримане житло» , – каже  капітан Шимон.
Метою головного ініціатора будівництва житла – Голови Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенанта Миколи МАЛЬКОВА, – забезпечити житлом всіх військовослужбовців та працівників Служби. Саме в цьому гарнізоні було збудовано та здано у експлуатацію у 2006 році 40 квартирний у Ужгороді та у 2011 році 24-х квартирний у Чопі.
Виконуючи важливі завдання в зоні АТО, Держспецтрансслужба знаходить можливості, будувати житло. І вже в найближчий час буде введено в експлуатацію 48–ми квартирний будинок у Конотопі Сумської області. Активне будівництво житла в 12Держспецтрансслужбі Міністерства інфраструктури України почалося з 2006 року. Будинки, гуртожитки, казарми будувалися «з нуля» або ж реконструювалися у Дніпропетровську, Новомосковську, Конотопі, Чернігові, Харкові, Ужгороді, Чопі, Червонограді та Києві. Загалом, за 10 років у Державній спеціальній службі транспорту в експлуатацію здано 19 житлових будинків та 15 гуртожитків.

Довідково: Державна спеціальна служба транспорту є спеціалізованим державним органом транспорту в складі центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту, призначеним для забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в умовах воєнного і надзвичайного стану.
Особовий склад Державної спеціальної служби транспорту, у тому числі й 1-го Об’єднаного загону , забезпечує проведення антитерористичної операції на сході країни.

Основні завдання Держспецтрансслужби в зоні АТО:
Розмінування об’єктів та територій, загородження транспортних напрямків,;
Виконання завдань з інженерного обладнання смуги оборони;
Охорона та оборона об’єктів державного значення;
Відновлення об’єктів національної транспортної системи України.

Прес-служба Голови Адміністрації Держспецтрансслужби,
Олег Феценець