Новини

Житомирські десантники приєдналися до Космічного напівмарафону

Житомирські десантники приєдналися до Космічного напівмарафону

З нагоди дня міста в Житомирі 9 вересня стартував Космічний напівмарафон. Обласний центр пишається своїм земляком, родоначальником світової космонавтики Сергієм Корольовим. Серед марафонців офіцери командування Десантно-штурмових військ, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та Навчального центру. До речі, кілька марафонців-десантників мають важкі поранення, отриманні під час ведення бойових дій в районі АТО.
Отже, марафонці здійснили забіги на 21,0975 км – для досвідчених спортсменів та 10 км – для продвинутих початківців, або досвідчених спортсменів, що прагнуть оновити свої РВ на класичній дистанції.
– Я щодня замаюсь спортом та веду здоровий спосіб життя, тож відразу підтримав цей марафон. Було важко, проте головне не зупинятися, адже наше гасло – «Завжди перші», – сказав офіцер командування Десантно-штурмових військ майор Андрій Ушаков.
Загалом у Космічному напівмарафоні брало учать чимало спортсменів як з України, так із-за кордону. Понад 1000 учасників. Військовослужбовці ДШВ, які проходять службу у Житомирському гарнізоні, не залишаються осторонь від усіх заходів, які проводяться у рідному місті.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

Powered by Ajaxy