Новини

Зустріч із мужнім захисником

Зустріч із мужнім захисником

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності український народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба за соборність своїх земель.
З метою виховання у молоді патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 22 січня у школі №3-колегіумі міста Сміла, що на Черкащині була організована  зустріч з учасником АТО Сергієм Маньком. Діти  поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання. Сергій Іванович у доступній формі розповів про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність і братерство, а також щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують воїнів АТО своїми листами, малюнками, оберегами, адже ця підтримка є надзвичайно важливою.
Сергій Манько наголосив, що сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України і це святий обов’язок українців!
Майже годину діти, затамувавши подих, слухали, запитували, розповідали.  Завершилася зустріч загальним фото на пам`ять.

 

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy