«Побратими» та «Відчайдухи» — історії українських воїнів

Шановні наші читачі! Раді повідомити, що у світ вийшло два нових наших видання: «Побратими» та «Відчайдухи» – історії українських воїнів

1

Героями нарисів військових журналістів, які зібрані у двох виданнях стали учасники антитерористичної операції на Донбасі. Держслужбовці, робітники, вантажники, вчителі, фермери… Усі вони різні. І, можливо, ніколи б не зустрілися в цьому житті, не одягнули б однострій, не спали б в одному бліндажі, не їли б з одного казанка, якщо б не поклик Батьківщини, над якою нависла біда. Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов’язком. Вони мають те, чого не купиш у російськихвоєнторгах, – патріотизм і хоробрість.

4

Обидва видання були надруковані за фінансової підтримки ТОВ «Таланлегпром», ТОВ «Торнадо», ТОВ «Грант і партнери», за що їм принагідно дякуємо.

Книги будуть розповсюджуватися по бібліотеках, навчальних закладах, військових частинах тощо.
Колектив журналу продовжує збирати матеріали про подвиги та будні українських воїнів під час антитерористичної операції і працює над наступною книгою у продовження цієї серії.
На нашому сайті можна ознайомитися з електронною версією обох книг.

Свої відгуки, а також заявки з питань отримання надсилайте на електронну адресу: [email protected] (в заявці залишати ім’я, прізвище, телефон та назву організації). В темі листа бажано додавати примітку «книга».

Скачать (PDF, 7.81MB)

Скачать (PDF, 8.79MB)

Powered by Ajaxy