Гордість війська

«Балада про піхоту» визнана за кордоном

«Балада про піхоту» визнана за кордоном

Креативний ролик про Збройні Сили України назвали одним з найкращих у світі на військово-рекрутингову тематику. У дво­хвилинному сюжеті розповідається історія піхотинця, який лопатою копає окоп з на­дією врятувати своє життя на війні. На прохання командування Сухопутних військ ЗС України до створення відео, що заохочує до служби в армії, долучилися професіонали компанії K&K Group Гнат Коробко, Олександр Копил, Елі Свердлов, Олександр Смірнов та Володимир Яценко

Дану відеорозповідь про армійську дружбу та взаємодопомогу бійців на передовій створено ще  2016 року. У кадрах не супергерої з кінофільмів, а звичайні українські хлопці, які боронять рідну землю від агресора. Вони – рушійна сила нашого війська. Інший символ «креативу» – лопатка піхотинця. Знаряддя праці, що неодноразово ставало предметом висміювання солдатів, які «воюють з лопатами», автори показали зовсім з іншого боку. У «воєнній поезії» вона береже життя захисника, рятує від ворожих куль, слугує засобом для копання траншей та окопів, веслування на воді, поділу черствого хліба між бойовими побратимами… Українці довели світу: лопата – важлива і невід’ємна «зброя» в боротьбі за Батьківщину!

Режисер «Балади про піхоту» Елі Свердлов поділяє прагнення українців у боротьбі за свою свободу. Він не з чуток знає, що таке поле бою, адже в минулому був солдатом ізраїльської армії. Тому разом із колегами Елі зробив усе, щоб «двохвилинний фільм» вийшов справжнім!

Відомий американський пор­тал новин «Business Insider», який проводив конкурс, включив до рейтингу 7 відеоробіт з усього світу. Загалом серед вербувальних роликів вище нас лише Швеція. Ми, українці, – другі! Позаду нас – сюжети про Королівську армію Нідерландів, Сили оборони Ірландії, Королівську морську піхоту Великобританії та ЗС Республіки Корея.

У списку значиться й постановка країни-агресора про десантників РФ. Однак путінські «герої», котрі окупували частину земель Грузії й України, масово гинули на Донбасі та без честі в цинках «поверталися» до Росії, особливої уваги від світової спільноти не дочекалися. У них – четверте місце.

За версією Business Insider, соціальний ролик з українськими солдатами – це шедевр з позицій кінопродукції та розповіді. «Цей проект – неперевершений!» – наголосили в журі.

«Це відео – з категорії незвичайного, і, чесно кажучи, важко ставити його на друге місце», – написали в американському виданні We Are The Mighty (Ми – могутні!)

До речі, проект «Балада про піхоту» був реалізований на волонтерських засадах.

 

Підготував Олег СУШИНСЬКИЙ

Powered by Ajaxy