Ми – єдина Україна

А ти, записався добровольцем?!

А ти, записався добровольцем?!

Через останні події в Криму військові комісаріати Києва та багатьох інших міст України працюють у посиленому режимі. Рада національної безпеки й оборони оголосила повну бойову готовність Збройних Сил України та доручила Міноборони провести навчальні збори з військовозобов’язаними «у необхідних обсягах у час і строки, визначені Генеральним штабом Збройних Сил України». Кореспонденти журналу «Військо України» побували в столичних пунктах призову. В Оболонському районі Києва, зокрема, черга біля військкомату не зменшується ще із суботнього вечора. Днями добровольцями тут записалися декілька тисяч чоловік. Паніки не спостерігається: хто палить, хто обговорює останні події, а хто турбується, чи встигнуть записати всіх бажаючих.

За словами військового комісара Оболонського районного у місті Києві військового комісаріату полковника Вадима Слєпка, складна ситуація в країні, а саме: безпрецедентні події в Криму за участю російських військовослужбовців – не залишила байдужими патріотично налаштованих громадян. Чоловіки віком від 18 до 75 років виявляють бажання йти на службу до лав Збройних Сил України для охорони та захисту Батьківщини. Це при тому, що восени пройшов останній набір призовників на строкову службу. Нині відбувається облік усіх військовозобов’язаних громадян. Акцент ставиться на тих, хто служив в армії. Ті ж, хто не знайомий з військовою службою, мають пройти медкомісію й стати на облік у військкоматі. 55 осіб уже призвані на службу. Це військовозобов’язані, спеціалісти, які надійшли для доукомплектування військкомату згідно зі штатом військового часу. Нині з ними проводяться навчальні збори. У подальшому відбуватиметься оперативна мобілізація та розгортатимуться збірні пункти. Слід зазначити, що дані спеціалісти не отримують зброю, форму, спорядження, а працюють виключно на території збірного пункту.

– Під головуванням виконувача обов’язків голови Оболонської районної державної у місті Києві адміністрації Владислава Патрушева ми провели координаційну нараду щодо готовності мобілізувати необхідні людські, транспортні та інші ресурси на території Оболонського району, – повідомив Вадим Слєпко. – У заході взяли участь керівники відповідних підприємств, організацій, установ та структурних підрозділів, які у разі необхідності будуть задіяні в мобілізаційних заходах. Учасники засідання склали план першочергових заходів та надали відповідні доручення.

Варто зазначити, уперше за всю історію незалежності України не військкомати бігають за мобілізаційним ресурсом, а навпаки…

Як бачимо, уперше за всю історію незалежності України, не військкомати бігають за мобілізаційним ресурсом, а навпаки…

Powered by Ajaxy