Ми – єдина Україна

Армійські подарунки для Кремля, або як діти України надіслали іграшкових солдатиків Путіну

5 березня на столичному Майдані незалежності відбулася акція «Солдатики для Путіна», під час якої діти надіслали своїх іграшкових солдатиків в Кремль із закликом «Дядя Путін, хочеш гратися у війну – бери мого солдатика».

діти України надіслали іграшкових солдатиків Путіну діти України надіслали іграшкових солдатиків ПутінуДіти підписали конверти для «дяді Путіна» і склали в них свої іграшки. Таким чином хлопчики і дівчатка закликали дітей з усього світу долучитися до цієї акції та надіслати своїх іграшкових солдатиків Президенту Російської Федерації Володимиру Путіну, який хоче погратися у війну.

«Я хочу, щоб хлопчики з усього світу надсилали своїх солдатиків дяді Путіну, – говорить 6-річний Марко Самигін. – Тоді в нього буде багато іграшок і він буде ними гратися, а не у справжню війну», – додав хлопчина.

Всі  бандеролі з іграшковими солдатиками  будуть відправлені до Кремля з Головпоштамту України.

«Ми обурені вторгненням російських військ в Україну, – зазначає учасниця Олена Кошіль, мати 6-річного Марка, який взяв участь у акції. – На жаль мій маленький син вже не просто із гри в солдатики знає, що таке війна і саме тому, щоб показати, що це стосується кожної сім’ї, та щоб зупинити це ми прийшли взяти участь у акції».

В’ячеслав Петровський

фото автора

Powered by Ajaxy