Ми – єдина Україна

Автопробіг підтримки українських військових

Автопробіг підтримки українських військових

При підтримці громадськості та телеканалу «Медіа Інформ» в Одесі стартував автомарафон на підтримку українських військовослужбовців. Автоколона до складу якої увійшли учасники одеського Автомайдану вирушила за маршрутом Одеса-Миколаїв-Херсон-Чонгар.
Головна мета цієї акції – у цей не легкий час для держави, підняти громадянську свідомість у населення України та надати гуманітарну допомогу військовослужбовцям 79-ї аеромобільної бригади, які нині несуть службу на блок-постах, що межують з півостровом Кримом, а також військовим частинам, які дислокуються у південних областях.
Вже з перших кілометрів маршруту автоколону, яка рухається під державними прапорами України у населених пунктах зустрічають небайдужі люди і передають нашим солдатам кошти та продукти харчування.
У Миколаєві до одеських автомайданівців, які везуть із собою камуфляжі, берці, футболки, шкарпетки та продукти харчування приєднаються їхні колеги з місцевого Автомайдану, які передадуть військовим листи та продукти харчування від дружин та рідних.
Як повідомляють активісти автомарафону, кінцевим пунктом його призначення є блок-пост у населеному пункті Чонгар.

Powered by Ajaxy