Ми – єдина Україна

БОЙОВИЙ ДУХ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ НАПОВНИЛИ НАЦІОНАЛЬНИМ КОЛОРИТОМ

БОЙОВИЙ ДУХ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ НАПОВНИЛИ НАЦІОНАЛЬНИМ КОЛОРИТОМ

У рамках акції «Військово-патріотичного виховання та підтримання бойового духу військовослужбовців Збройних Сил України» творчий колектив Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України дав виїзний концерт для особового складу полку спеціального призначення, що базується у місті Кіровоград.
Kirov_ 135Концертна програма відомого не лише в нашій державі, а й далеко за її межами колективу, буда досить своєрідною – патріотичною і ввібрала в себе самі найкращі, як вокальні так і танцювальні номери національного характеру.
Kirov_ 256Глядачі – військовослужбовці та члени їхніх сімей, були приємно вражені виконанням історичною вокально-хореографічної композиції із пісень козацької доби «Козацький спомин», музичним каламбуром «Козацька жартівлива», вокальними номерами у виконанні солістів Ансамблю. Особливо близькою до душі військовим стала хореографічна композиція «Український спецназ».
– Військовослужбовці і молодь загалом, повинні виховуватися на народно-патріотичних речах, вважає заслужений артист України, головний балетмейстер ансамблю Володимир Шмагун. – У програмі концерту виконувалося багато українських пісень і танців, все те, що нагадує глядачу про його національне коріння. Ми пишаємося нашими вояками! Дай Бог щоб наші виступи, які проходять у військових гарнізонах зігрівали серця військовослужбовців та надихали їх на ратні подвиги за ради нашої України, наголосив Володимир Шмагун.
Kirov_ 327Загалом творчий колектив Ансамблю переконаний, що концертні виступи перед військовослужбовцями, які стоять на варті української незалежності не зраджуючи присязі даній своїй державі і її народу є дуже важливим стимулом для підтримки їх національної гордості. Військові артисти впевнені, що українська пісня обов’язково відгукнеться у серці кожного вояка і допоможе у нелегкій військовій справі.
Сурові, загартовані бойовим вишколом спецпризначенці були щедрими на оплески та вигуки «Браво». По закінченню концерту вони щиро дякували артистам за добрий настрій та хвилини розрядки.
– Для кожного артиста найкращою нагородою є вдячний глядач і його оплески, зазначив командир 3-го окремого полку спеціального призначення полковник Віталій Пікулін. – Ми щиро раді бачити на сцені нашого армійського клубу такий відомий сповнений талантами і заслуженими артистами України творчий колектив. Справа яку ви робите дуже потрібна військовослужбовцям і їхнім родинам, ви надихаєте нас на добрі справи і нагадуєте нам про те, що наш світ сповнений добром та радістю, зауважив командир полку.
За словами полковника Пікуліна враховуючи неспокійну ситуацію яка нині склалася в країні, бойовий дух його підлеглих був і залишається не зламним, бійці готові до виконання завдань за призначенням у любу хвилину, як тільки буде віддано відповідний наказ. Таке високе стремління військовослужбовців підтримується усією громадою Кіровограда. Нині усі громадяни міста, навчальні заклади, громадські організації і загалом небайдужі люди і словом, і ділом підтримують українських військових.

Kirov_ 355

Powered by Ajaxy