Ми – єдина Україна

«Брат – у ворот!

«Брат – у ворот!

Ирина ЛЮБУХИНА, врач-терапевт Черниговской городской больницы № 2, депутат Черниговского городского совета:

Мои родители познакомились в Крыму, мой отец – родом с Ростовской области, родился и вырос рядом со станицей Вёшенская – родиной великого писателя Михаила Шолохова. Мама – украинка. В моих жилах течет „гремучая смесь“ донского казака и украинки. Это был прекрасный союз представителей двух национальностей, основанный на любви и уважении друг к другу.

Сегодня, к сожалению, русские политики не заинтересованы в дружбе наших народов. Выражение – „брат у ворот“ – в наши дни звучит, как „враг у ворот“. Это меня очень огорчает. Имея русскую национальность, я горячо люблю свою Украину. Общаясь на русском языке, я никогда не слышала слов упрека в свой адрес, даже когда училась в Ивано-Франковском медицинском институте. Украинский народ толерантный в этом отношении.

Я за независимую Украину! Я не хочу, чтобы Россия указывала, как нам жить. В своем доме мы разберемся сами».

 

Вадим ГРЕЧАНІНОВ, президент Атлантичної Ради України, генерал-майор у відставці: 

«Питання щодо оборони України потребують серйозної уваги нового уряду.

Відомо, що з приводу ситуації навколо Криму Путін у своїй розмові з Обамою вказав на те, що додаткові російські війська, які знаходяться на території України, діють у відповідності із задумом військових навчань, що проводяться Західним і Південним військовими округами Збройних сил РФ. Якщо це відповідає дійсності, то потрібно очікувати, що окупантські війська будуть найближчим часом виведені, але, на жаль, не всі. Та поряд із цим потрібно зберігати спокій, витримку, порядок, і саме головне – зброю.

Вважаю за необхідність акцентувати увагу нового уряду на тому, що серед „Орієнтирів на роботу“, надрукованих у пресі 1 березня, не було вказано головний напрям, який має бути пов’язаний з обороною країни.

На моє переконання, також треба посилити відносини України з НАТО та наблизити можливість вступу країни до Північноатлантичного альянсу. У цьому напрямку необхідно активізувати міжнародні відносини Альянсу з громадськими організаціями нашої держави і, у першу чергу, з Атлантичною Радою України та Лігою „Україна-НАТО“.

У ці нелегкі часи для України та її війська хочу побажати українським військовим патріотизму, високого професіоналізму та виваженості».

Powered by Ajaxy