Ми – єдина Україна

Думки містян

Думки містян

Ігор КОЗІЙ, полковник у відставці: 

«Ми повинні зробити суттєві висновки, дивлячись на ситуацію, у якій опинилася держава. Завданням номер один є виведення на нормальний рівень працездатності органів військової контррозвідки. Адже зрозуміло, що нині проти нас діє серйозно підготовлений противник, який вживає заходи, пов’язані з розвідкою і диверсіями.

Другим завданням має стати підняття довіри до того, що було зруйновано, а саме: до Збройних Сил України, Внутрішніх військ та представників міліції. Доброзичливе ставлення до силовиків як з боку бізнесу, так і з боку громадськості надасть можливість створити серйозний супротив російському супостату.

Також сьогодні Україні вкрай необхідна підтримка генералів, які у свій час займали керівні посади в Міністерстві оборони та Генеральному штабі. Вони мають активно коментувати сьогоднішні події в пресі та по телебаченню».

 

Тетяна ЛЕВКО, сумчанка:

«Майже кожного літа ми з чоловіком відпочиваємо у Феодосії. Ця «Богом дана» земля стала гаванню для нашого тихого сімейного щастя, а наша чотирирічна донечка Софійка називає Крим „сонечком“, причому в буквальному сенсі цього слова. Навіть вихователька із дитсадка одного разу запитала в нас: „Що то за країна, де живе сонечко? Ваша дівчина вже зібрала цілу групу дітлахів, охочих поїхати туди“. І, дійсно, діти підмічають те, що і дорослим невтямки: Крим – це справді сонячна земля. І не тільки через те, що там так яскраво світить сонце, а і через теплі людські стосунки: ця українська земля гостинно зустрічає і росіян, і білорусів…

Сьогодні Софійка запитала в мене: „Мамо, у нас хочуть сонечко вкрасти?..“ Що їй відповісти?»

Powered by Ajaxy