Ми – єдина Україна

Думки про Україну

Думки про Україну

Олег СОСКІН, директор Інституту трансформації суспільства:

«Весь український народ, уся українська держава нині мають спрямувати свої зусилля проти військової агресії з боку Російської Федерації. Нам потрібно відстояти свою державу і перемогти загарбника. Адже постало питання – бути чи не бути суверенній, цілісній, соборній, потужній Україні?

Вважаю, що настав час, коли Україна повинна негайно відмінити Закон України „Про засади внутрішньої і зовнішньої політики“. Зокрема статтю, яка була введена в дію у 2010 році при Януковичі. Саме в ній йде мова про те, що Україна – позаблокова держава.

Сьогодні Голова Верховної Ради і виконуючий обов’язки Президента Турчинов і Прем’єр-міністр Яценюк мають прийняти постанову Верховної Ради України та подати заяву про вступ України до НАТО.

Україна не раз мала можливість переконатися в тому, що саме членство в НАТО забезпечує будь-якій державі-члену Альянсу безпеку від агресорів, яким сьогодні виступає Російська Федерація».

Валерій КУРКО, 80-та високомобільна десантна бригада, працівник ЗС України, підполковник запасу: 

«Недоторканність кордонів держави, їхній захист – це честь та гідність кожного громадянина. Питання в тому, що деякі політики впродовж тривалого часу знищували Україну, її Збройні Сили. Зважаючи на недалекоглядність та власні амбіції таких злочинців-політиканів, а можливо, і виконання завдань «третьої сили», моя держава переживає надскладні часи. Та  правда на нашому боці! Борітесь – поборите! Унікальність України в тому і полягає, що далеко не всі схеми та сценарії в ній розігруються по звичним шаблонам. Мудрість українців переможе! Слава Україні!»

 

Powered by Ajaxy