Ми – єдина Україна

Герої заслуговують на гордість

Герої заслуговують на гордість

Вячеслав Осіпенко, голова Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів, підполковник запасу

– З ситуації, яка склалася на сьогодні в країні, можна зробити два діаметрально протилежних висновки. Нині сильно підірвана віра у слов’янське єдинство. Адже на територію нашої держави ступив чобіт солдата іноземної держави. І не якоїсь далекої країни, а нашого найближчого сусіда – Росії. Переконаний, що з цього приводу ще тривалий час будуть дискускутувати, робитися висновки експертами, але нині вся світова спільнота переконалася, що українців просто так залякати не можливо. І головне, що сьогодні силою, яка змогла довести незламність українського духу, стали Збройні Сили України.

У Криму стійкість і вірність присязі проявляють офіцери, контрактники, солдати, а поряд з ними і їхні сім’ї. Героїчно ведуть себе дружини військових, які напривеликий жаль сьогодні проживають у поганих побутових умовах не маючи власного житла. І таких безхатченків близько 47 тисяч в Україні, одна третя з них військовослужбовці, звільнені з лав армії. Але, не дивлячись на всі негаразди, українські воїни доводять свою здатність захистити Батьківщину.

Тож зрозуміло, що відношення керівництва держави та суспільства до своїх захисників та до Збройних Сил загалом, у подальшому має кардинально змінитися на позитивне і ефективне. Обіцянки виконуючого обов’язки Президента України  Олександра Турчинова та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо підняття престижу військової служби, належного фінансово та соціального забезпечення військовослужбовців, повинні стати реаліями життя. Армія має бути оснащена як технічним, так і мобілізаційним ресурсом, адже сьогоднішня складна обстановка виявила багато недоліків.

Росіяни ведуть активну інформаційну війну проти України. Тож ми не маємо права програти своєму противнику у інформаційному плані, адже це визначає, чи буде надалі існувати наша держава!

Powered by Ajaxy