Ми – єдина Україна

Миколаїв підтримав автомарафон

Миколаїв підтримав автомарафон

Учасники автомарафону на підтримку українських військовослужбовців дісталися міста Миколаєва.

До автоколони одеських активістів приєдналися місцеві автомайданівці, які спільною колоною рушили до Херсонської області з листами від дружин військовослужбовців 79-ї аеромобільної бригади. Головним багажем автоактивістів є надання гуманітарної та моральної допомоги українським військовим, що несуть службу на автошляхах, що межують з Кримом.
av-2До автопробігу поступово приєднуються не байдужі громадяни України і не лише ті, які мають автотранспорт. На одній з ділянок траси Одеса-Миколаїв автоколону посилили учасники пішої ходи.
На даний час автоколона під гаслами «Одеса-Україна», «Крим-Україна», «Україна-Єдина» з міста українських корабелів вирушила до Херсону.

av-3Довідково: 13 березня 2014 року учасники одеського Автомайдану вирушили автоколоною за маршрутом Одеса-Миколаїв-Херсон-Чонгар для підтримки українських військовослужбовців.
Головна мета цієї акції – у цей не легкий час для держави, підняти громадянську свідомість у населення України та надати гуманітарну допомогу військовослужбовцям 79-ї аеромобільної бригади, які нині несуть службу на блок-постах, що межують з півостровом Кримом, а також військовим частинам, які дислокуються у південних областях.
Кінцевим пунктом автомарафону є блок-пост у населеному пункті Чонгар.

Powered by Ajaxy