Ми – єдина Україна

«З нами – Бог! Ми стоїмо на своїй землі, за свій народ і країну!»

«З нами – Бог! Ми стоїмо на своїй землі, за свій народ і країну!»

Моральна перевага на нашому боці:

Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України провела екстрене засідання. Представники основних церков України (Українська православна церква Московського патріархату, Українська православна церква Київського патріархату, Українська греко-католицька церква, Українська автокефальна православна церква, Всеукраїнський союз об’єднань євангельських християн-баптистів) одноголосно прийняли звернення до особового складу військових формувань України та членів їхніх родин у зв’язку з введенням російських військ у Крим.

ЗВЕРНЕННЯ

Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України до особового складу військових формувань та їхніх родин

Дорогі брати і сестри!

Ми, представники українських Церков і релігійних організацій – уповноважені за організацію душпастирської опіки серед військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, занепокоєні ситуацією, яка склалася в Криму та інших регіонах нашої держави.

Через свавілля керівництва Російської Федерації ми опинилися на порозі братовбивчої війни. Брат постав проти брата. Військовослужбовці російської армії і флоту сьогодні знехтували законами Божими й людськими і вказують, як нам жити.

Ситуація, яка спровокована не нами, загрожує не лише стабільності і миру в Європі, але й життю і душам людей.

Ми пишаємося вашою мужністю, витримкою та честю захисника Вітчизни, яку ви виявляєте, безстрашно стримуючи загарбника.

Це – подвиг, великий подвиг перед народом, Батьківщиною і Богом!

Українські воїни!

Пам’ятайте, що з неба на вас дивляться мільйони вояків, які віддали своє життя за те, щоб сьогодні Україна була незалежною і вільною. Із сивої давнини вони здобували для нас право називатися українцями. Не зганьбіть це право і ви!

Ви стоїте на своїй землі, за свій народ і країну. Моральна перевага на нашому боці. «Коли сильний збройно свій двір стереже, то в безпеці маєток його» (Євангеліє від Луки 11,21).

За цих обставин ми – громадяни України – повинні згуртуватися, підтримувати та допомагати один одному. Священнослужителі і вірні наших церков моляться за вас, ваші сім’ї, за єдність народу, за краще майбутнє держави. Божа і людська підтримка роблять нас незламними.

Нехай Всевишній дасть вам сили вистояти у цьому протистоянні, не втратити гідність і честь, адже кожному доведеться відповідати за власні вчинки перед Небесним Суддею.

Слава Богу! Слава Україні!

Голова Ради                                                               М.М. АНДРАШКО

секретар                                                                       І.О. ГРИБ

Ти станеш командиром!

Військо України
Powered by Ajaxy

Партнери проекту