Ми – єдина Україна

«З нами – Бог! Ми стоїмо на своїй землі, за свій народ і країну!»

«З нами – Бог! Ми стоїмо на своїй землі, за свій народ і країну!»

Моральна перевага на нашому боці:

Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України провела екстрене засідання. Представники основних церков України (Українська православна церква Московського патріархату, Українська православна церква Київського патріархату, Українська греко-католицька церква, Українська автокефальна православна церква, Всеукраїнський союз об’єднань євангельських християн-баптистів) одноголосно прийняли звернення до особового складу військових формувань України та членів їхніх родин у зв’язку з введенням російських військ у Крим.

ЗВЕРНЕННЯ

Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України до особового складу військових формувань та їхніх родин

Дорогі брати і сестри!

Ми, представники українських Церков і релігійних організацій – уповноважені за організацію душпастирської опіки серед військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, занепокоєні ситуацією, яка склалася в Криму та інших регіонах нашої держави.

Через свавілля керівництва Російської Федерації ми опинилися на порозі братовбивчої війни. Брат постав проти брата. Військовослужбовці російської армії і флоту сьогодні знехтували законами Божими й людськими і вказують, як нам жити.

Ситуація, яка спровокована не нами, загрожує не лише стабільності і миру в Європі, але й життю і душам людей.

Ми пишаємося вашою мужністю, витримкою та честю захисника Вітчизни, яку ви виявляєте, безстрашно стримуючи загарбника.

Це – подвиг, великий подвиг перед народом, Батьківщиною і Богом!

Українські воїни!

Пам’ятайте, що з неба на вас дивляться мільйони вояків, які віддали своє життя за те, щоб сьогодні Україна була незалежною і вільною. Із сивої давнини вони здобували для нас право називатися українцями. Не зганьбіть це право і ви!

Ви стоїте на своїй землі, за свій народ і країну. Моральна перевага на нашому боці. «Коли сильний збройно свій двір стереже, то в безпеці маєток його» (Євангеліє від Луки 11,21).

За цих обставин ми – громадяни України – повинні згуртуватися, підтримувати та допомагати один одному. Священнослужителі і вірні наших церков моляться за вас, ваші сім’ї, за єдність народу, за краще майбутнє держави. Божа і людська підтримка роблять нас незламними.

Нехай Всевишній дасть вам сили вистояти у цьому протистоянні, не втратити гідність і честь, адже кожному доведеться відповідати за власні вчинки перед Небесним Суддею.

Слава Богу! Слава Україні!

Голова Ради                                                               М.М. АНДРАШКО

секретар                                                                       І.О. ГРИБ

Powered by Ajaxy