Ми – єдина Україна

НАТО ПІДТРИМУЄ СУВЕРНІТЕТ, ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ ТА НЕДОТОРКАНІСТЬ ЇЇ КОРДОНІВ

НАТО ПІДТРИМУЄ СУВЕРНІТЕТ, ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ ТА НЕДОТОРКАНІСТЬ ЇЇ КОРДОНІВ

Сьогодні, 17 березня 2014 року Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен обговорив із виконуючим обов’язки Міністра іноземних справ України Андрієм Дешицею останні події в Україні, включаючи так званий референдум в Автономній Республіці Крим, а також плани Альянсу щодо інтенсифікації партнерства Україна-НАТО.
Пан Фог Расмуссен заявив, що так званий референдум підриває міжнародні зусилля знайти мирне і політичне вирішення кризи в Україні і порушує Конституцію України, норми міжнародного права. Генеральний секретар ще раз нагадав про непохитне зобов’язання Альянсу підтримати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, і непорушність її кордонів.
Сторони також обговорили намір НАТО збільшити співпрацю із Україною в рамках Комісії Україна-НАТО, включаючи посилення відносин із політичним і військовим керівництвом України, збільшення зусиль на нарощування можливостей української армії і збільшення кількості спільних навчань і тренувань. Генеральний секретар також повідомив, що НАТО сприятиме включенню України в свої багатонаціональні проекти щодо вдосконалення сил та можливостей.

 

Powered by Ajaxy