Ми – єдина Україна

Сьогодні перевіряються патріотизм, витримка і мужність.

Сьогодні перевіряються патріотизм, витримка і мужність.

Сергій БЕРЕЗІН, військовослужбовець запасу:

Україна від усіх своїх громадян потребує згуртованості та сміливості. А зараз як ніколи, бо ціною питання є вирішення долі держави і народу. Саме тому будь-які розмови про легітимність посади Януковича є безглуздими. Справжні патріоти сьогодні – в Україні. Розкрадена колишнім урядом і Президентом країна здійснює над зусилля, опираючись окупації „братським“ народом Криму та східних областей усіма можливими політичними і дипломатичними способами, окупації, яку спровокував колишній Президент, приховуючи власні недолугість, безмежну жадобу до багатства та злочинну байдужість до долі свого народу.

Озвучуючи «жахалки» про націоналістів та нібито фашистів в Україні, незграбно розкручені путінськими мас-медіа, Янукович вкотре зраджує своїй країні, за безцінь здає її «братському» народові, тим самим формально створюючи підстави для будь-яких рішень Путіна.

На жаль, свідомі росіяни позбавлені правдивої інформації про Майдан, як і про злочинні наміри своєї влади. Діючи за принципом «Чим страшніше кривда, тим легше в неї повірити», Путін на це і розраховував.

Щодо колишньої української влади, бандитської влади, то неправомірно застосувавши зброю, а простіше розстрілявши понад сотню власних людей, вона сама поставила себе поза усіх законів, легітимностей і понять. А зараз, втягнувши у внутрішні справи України «братський» народ, роздмухують братовбивчу війну. За класиком: «…війна це – війна… її хто-попало оголошувати не може…» Тож сподіваюсь у політичного керівництва Росії вистачить здорового глузду утримати війська та власні амбіції в спокої».

Powered by Ajaxy