Ми – єдина Україна

«СЬОГОДНІ УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПОВЕРТАТИСЬ В УКРАЇНУ»

«СЬОГОДНІ УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПОВЕРТАТИСЬ В УКРАЇНУ»

Валентин КОВАЛЬ, киянин, працівник рекламного бізнесу:

«Сьогодні рідні та знайомі росіяни закликають українців тікати до Росії. Мене також запрошувала сестра, яка живе у Підмосков’ї, шукати прихисток у них, переповідаючи страшилки путінських медійних мавпочок, на кшталт, «заслуженого космонавта Росії» Дмитра Кісєльова. Чимало друзів і знайомих розказували теж саме.

Після виступу губернатора Бєлгородської області Євгенія Савченка про віртуальну «хвилю біженців з України, причому не тільки з південного Сходу України», яка нібито захопила область, стає зрозумілим, для чого потрібна була кампанія, ініційована «росспецмедіа». Це інформаційна війна проти України.

Сьогодні, коли світові міжнародні інституції устами своїх лідерів роблять «широкі» заяви, українці мають повертатись в Україну. Інакше путінські козачки між собою трошки повоюють і вигадають привід для дійсного військового вторгнення. Адже зараз кількість залучених військових та буцімто громадських козачих, ростітушкових та інших імпортованих дестабілізаторів обстановки в Криму вже в декілька разів перевищує кількість представників Збройних Сил України.

А міжнародні безпекові організації мають відкрити представництва не лише в Криму, а й у кожній області України, і не тільки для об’єктивності інформації, а й для оперативності у прийнятті рішень. Інакше, правди не знатиме ніхто».

Powered by Ajaxy