Ми – єдина Україна

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Двадцятитисячний багатонаціональний колектив Національного фармацевтичного університету студентів, викладачів, науковців, співробітників висловлює занепокоєння щодо напруженої суспільно-політичної ситуації в нашій рідній Україні. Події останніх днів у Криму турбують і одночасно об’єднують всіх мислячих та небайдужих громадян не тільки в нашій державі, а й в усьому світі.
Нам боляче за те, що відбувається на території нашої держави. Для мирного, толерантного населення України присутність на території іноземних військових формувань, провокації з розв’язання бойових дій є чужими. В Україні не має і не було ніколи найменших спроб до ущемлення будь-кого за національною, конфесійною, мовною чи будь-якою іншою ознакою. Та сьогодні, внаслідок політичних спекуляцій, цілісність країни, демократія, людські цінності, а також багатовікові добросусідські братні стосунки України і Росії під загрозою знищення. Нам надзвичайно прикро, що ми – слов’янські народи зі спільним корінням, в багатовіковій спільній історії яких ніколи не простежувалося протистояння, – опинилися в ситуації, коли нас змушують піднімати один проти одного зброю, маніпулюючи нами. Українські та російські народи завжди були разом у найскладніші моменти життя!
Дуже важливо, щоб ми пам’ятали: людське життя – найвища цінність цивілізованого світу. Ми закликаємо всіх: давайте разом зупинимо момент, коли переступимо точку неповернення. Кроки щодо врегулювання ситуації повинні бути вчинені тільки у відповідності з міжнародним законодавством, беззбройним шляхом.
Ми виступаємо за збереження миру!

Від імені колективу
Національного фармацевтичного університету
ректор, член-кореспондент В.П. ЧЕРНИХ

Powered by Ajaxy